PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110686}

Zgadnij kto

Guess Who
6,6 19 932
oceny
6,6 10 1 19932
4,3 3
oceny krytyków
Zgadnij kto
powrót do forum filmu Zgadnij kto

Po pierwsze temat rodziców i teściów jest już lekkim przegięciem w komediach. Film oceniam na 8 z 10. Ogólnie nie jest zły. Brakuje mu kilku śmiesznych tekstów, bardziej zabanych i nieoczekiwanych sytuacji, oraz oryginalnośći. Film ogląda się gładko ale w pewnych mometach jes nużący. Miomo tej krytyki sądze że film jest wart kilkunastu złotych, ale jeśli mam byc szczery to zdecydowanie bardziej polecam Mr. & Mrs. Smith. Ten film mimo iż nie jest komedia jest bardzo śmieszny. Nprawde. Zgadnij kto? Brakuje mu kilku drobiazgów ale i tak jest nie źle.

tonieja89

Mr. & Mrs. Smith ? Ciekawe porównanie komedii do sensacji, brawo ...

ocenił(a) film na 7
Lucek_3

tak tylko w tej sensacji jest wioęcej śmiesznych żeczy niz tu

tonieja89

To raczej policzek dla filmu "Zgadnij kto", bo w państwie Smith można się pośmiać przez pierwsze 25 minut, potem już jest typowy amerykański film sensacyjny, z taką samą ilością zabawnych rzeczy jak w innych amerykańskich filmach...
Jeśli więc na tym filmie można się i tak więcej pośmiać, to "Zgadnij kto" nie powinien się nazywać komedią...

ocenił(a) film na 8
tonieja89

no ja się z Tobą zgadzam, brakowało mi tu paru rzeczy ale ogólnie jest dobrze :) 8,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones